YJ Simplicon - joomla Joomla

Міжнародний день анімації

11 лист. 2016
Опубліковано в Новини

28 жовтня відзначається Міжнародний день анімації, заснований в 2002 році Міжнародною асоціацією анімаційного кіно. У цей день 1892 року, французький винахідник, художник Еміль Рейно, який вважається батьком анімаційного кіно, запросив глядачів подивитися в музеї Гревен в Парижі «оптичний театр».

У минулий вікенд, 29-30 жовтня, на території Національного комплексу «Експоцентр України» пройшли змагання із забігу з перешкодами «Гонка Нації», в яких взяли участь більше тисячі любителів екстремального відпочинку! Спортсменам по ходу траси довелося подолати рекордну кількість перепон, повідомляє Сегодня.

Працівники «Укрзалізниці» закінчили будівлю Бескидського залізничного тунелю у південних Карпатах, який зв'язує Україну з Європою. Про це інформує заступник начальника департаменту колій і споруд «Укрзалізниці» Георгій Линник.

У середу, 26 жовтня, працівники прокуратури передали картини в Національний художній музей. Всього Київ отримав 785 картин, серед яких полотна європейських і вітчизняних класиків, а також роботи сучасних українських художників. Полотна були передані музею за судовим рішенням. 20 років вони зберігалися в схованках Нацбанку, а до цього належали одній приватній українській фінустанові. Експерти оцінюють колекцію в 52 мільйони євро.

Сторінка 1 з 30