YJ Simplicon - joomla Joomla

«Гонка Нації» завершила сезон рекордом у Києві

У минулий вікенд, 29-30 жовтня, на території Національного комплексу «Експоцентр України» пройшли змагання із забігу з перешкодами «Гонка Нації», в яких взяли участь більше тисячі любителів екстремального відпочинку! Спортсменам по ходу траси довелося подолати рекордну кількість перепон, повідомляє Сегодня.

Змагання проходили в традиційних дистанціях: «Забіг Сили» – 5 км і «Забіг Волі» – 13 км. У зв'язку з тим, що траси для забігів завдяки відкритій місцевості були досить легкі, організатори вирішили здивувати учасників великою кількістю перешкод. Учасникам «Забігу Сили» довелося подолати 24 перешкоди, а «Забігу Волі» – рекордні 30 перешкод.

Першим подолав 13 кілометрів у «Забігу Волі» і пройшов всі перешкоди серед чоловіків Козачок Дмитро з результатом 03:07:47, а серед жінок Пехтерева Тетяна – 1:39:27.

А найшвидше підкорили «Забіг Сили» (5 км+, 20 перешкод) Черкалюк Юрій за 1 годину 1 хвилину 41 секунду, а серед жінок першою дісталася фінішу Сербенюк Катерина (1:07:45).

«Спочатку хотілося б сказати велике спасибі всім учасникам, які від гонки до гонки чекають нових викликів і беруть участь у забігах. Нам приємно, що на фініші всі з радістю в очах дякують нам за пережиті емоції. Дистанцію дійсно важко пройти, але наші учасники проявляють небачені сили, щоб підкорити трасу. Деякі брали участь спочатку у «Забігу Волі» на 13 км, а потім відразу пробігали «Забіг Сили» – це ще 5 кілометрів. Велике спасибі їм за бажання, сили і натхнення проводити нові «Гонки Нації». Ми вже починаємо планувати сезон 2017 року і обов'язково проведемо гонки в Буковелі, Одесі і звичайно ж у Києві. На кожному етапі ми збираємо не менше тисячі учасників. Сподіваємося, що в новому сезоні армія шанувальників «Гонки Нації» буде тільки поповнюватися, а ми будемо готувати для них нові випробування!», – прокоментував організатор «Гонки Нації» Юрій Підлісний.

Крім стандартних забігів «Сили» і «Волі» пройшов також «Нічний забіг» з перешкодами. Близько 200 учасників у костюмах на Хеллоуїн пробігли 3 км і пройшли 10 перешкод у темряві, маючи лише ліхтарик на головному уборі.