YJ Simplicon - joomla Joomla

Про журнал «Віва Україна»

На двадцять третьому році номінальної незалежності, Україна почала виборювати незалежність реальну. Жодному народу світу за всю історію людства свобода не давалася задарма. Так і нам, українцям, в 1991-му році самостійність та державність фактично тільки пообіцяли, а коли ми вирішили даною обіцянкою скористатися, виявилось, що «старший брат» насправді й не збирався відпускати нашу країну зі своєї імперії та почав карати її народ за бажання кращого життя, свободи та розвитку.

Але змінились самі українці. Вперше ми зрозуміли що все залежить тільки від нас. Не можна сліпо вірити політикам, не можна сліпо вірити зовнішнім партнерам та «гарантам», але треба вірити одне одному, довіряти одне одному. За дуже короткий проміжок часу, в страшний, трагічних, але славетних випробуваннях та звитягах, з населення країни, апатичного та зневіреного, сформувався Народ, Нація. Українці нарешті відчули в собі та дали волю козацькому духу, який протягом століть намагалися придушити та пригнітити в нас численні колонізатори та окупанти.

В умовах справжнього відродження українського духу та української нації перед медіа стають принципово нові, вкрай важливі та відповідальні завдання. Медіа більше не можуть бути дзеркалом, ретранслятором реальності, з одного боку, але й пропагандистським інструментом – з іншого. Важливо доносити чесну та неупереджену інформацію, але бути свідомим того, який психологічний. емоційний, ідеологічний вплив на людей може нести проста, з першого погляду, ретрансляція подій дійсності. Медіа мають поважати читачів (слухачів, глядачів), ставитись до них не як до «споживачів інформаційного продукту», а як до співгромадян, соратників у справі творення нової, справжньої України!

Ключовими принципами нашого видання є:

- повага до читачів, їхнього інтелекту та світогляду, часу та естетичного смаку. Ставитись до читача як до цікавого та розумного співрозмовника, а не «споживача інформаційного продукту», зважувати кожну літеру, кожне слово.

- неупередженість та відповідальність. Доносячи чесну та неупереджену інформацію, ми завжди думаємо про те, який вплив на читача вона несе. Всіляко запобігаємо будь-яких можливостей маніпуляції, в той же час не приховуючи, відкрито та відверто декларуючи власну громадянську позицію.

- націленість на постійний пошук та розкриття тем, подій та тенденцій, які оминають увагою ЗМІ з «основного потоку». Світ, та Україна зокрема, набагато ширші та цікавіші, порівняно з образом, який формують ЗМІ, і ми стараємось не говорити в чергове про одне й те ж саме слідом за сотнями колег, а знаходити щось нове, невідоме, не висвітлене.

- кристалізація читацької аудиторії. Кожне слово має ціну, ми пригнемо до того. щоб кожне слово в нашому журналі мало якнайвищу ціну. І щоб не «метати перли свиням», наша команда, користуючись фінансовою незалежністю, має привілей самостійно обирати аудиторію журналу, своїх поважних та шанованих Співрозмовників.

 - позитивність. Ні, ми не приховуємо неприємні, сумні та просто погані новини, але й не маніпулюємо емоційним станом читача, підсовуючи негативну інформацію, яка викликає найсильніші емоції – страх, злість, обурення, тощо. Наші читачі – люди, які творять, будують, їх погляд завжди спрямовано вперед, вони вміють бачити перспективу, світло в кінці навіть найтемнішого та найдовшого тунелю. Наших читачів відрізняє та поєдную здатність знаходити позитив і спиратися на нього, ми показуємо те, чим надихаємось самі.

- «всесвітність». Ми прагнемо говорити з достойними людьми не тільки в Україні, але й в усьому світі. Прагнемо обговорювати Україну, її місце, роль та місію. її проблеми та перспективи. Відкривати для них Україну, але й самим бути відкритими до думок та поглядів Співрозмовників. Не тільки говорити – але й уважно слухати, давати можливість висловитися, донести свою точку зору, свої думки та погляди до поважної спільноти читачів журналу «Віва Україна». Журнал «Віва Україна» виходить щомісяця накладом 10 000 екземплярів українською, англійською мовами. Розповсюджується в Україні серед поважних підприємців, керівників бізнесових, державних та громадських структур, громадських діячів, політиків, спортсменів, митців, в усіх дипломатичних представництвах інших держав, розташованих в Україні.

За кордоном журнал розповсюджується в усіх посольствах та консульствах України, серед поважних осіб в більш ніж 50-ти країнах світу, які в силу свого статусу, авторитету, займаної посади, тощо, можуть впливати на ставлення своїх співгромадян до України, встановлення, підтримку та розвиток партнерських та дружніх стосунків між відповідною державою та Україною. Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених осіб, які поділяють погляди та прагнення редакції видання, зацікавлені в розвитку України та її тісного співробітництва, дружби, взаємоповаги та взаєморозуміння з іншими країнами світу. Ви можете подати заявку на отримання щомісяця примірників нових номерів журналу за електронною поштою або телефоном.

З повагою до вас та ваших справ,

головний редактор Батт Умаїр Ахмад.